Marsz Jamników 2018
Urocze psiaki po raz kolejny zawładną krakowskim rynkiem

31.08.2018


źródło: radiokrakow.pl

 

  • Kiedy? 9 września
  • Gdzie? zbiórka przed marszem pod Barbakanem / wydarzenia towarzyszące: Rynek Główny
  • O której godzinie? zbiórka przed marszem o 11:45 / wydarzenia towarzyszące: 10:00-14:00

 

 

Już 9 września Kraków stanie się stolicą miłośników najbardziej podłużnych spośród czworonogów! To właśnie tego dnia Marsz Jamników po raz kolejny przejdzie ulicami centrum miasta.

Właściciele i wielbiciele psiaków tej sympatycznej rasy zaproszeni są do wzięcia udziału w rozszczekanym wydarzeniu – zbiórka i formowanie pochodu będą miały miejsce pod Barbakanem o 11:45, skąd o godzinie 12 marsz pod przewodnictwem Orkiestry Wieniawa ruszy ulicą Floriańską na Rynek Główny.

Tam na scenie odbędzie się finał akcji „Pieskie życie zmieniamy na dobre” oraz konkurs „Ty i Twój jamnik – perfekcyjna para”, podczas którego wyłoniony zostanie najlepiej dobrany duet pupil-właściciel.

W pobliżu sceny rozstawionych zostanie 10 stoisk, na których w godzinach od 10:00 do 14:00  można będzie skorzystać z bezpłatnych porad m.in. weterynarza, behawiorysty czy dietetyka zwierzęcego, a także włączyć się w zbiórkę karmy dla psiaków z lokalnych przytulisk.

Zainteresowani będą mogli nieodpłatnie także ostrzyc, wytrymować czy zaczipować swojego pupila. Dyżury na stoiskach będą pełnić także policjanci i wolontariusze fundacji zajmującej się pomocą pokrzywdzonym zwierzętom – wszystko po to, by zwrócić uwagę na problem stosowania przemocy wobec czworonogów.

marsz_jamnikow_2018

 

0
0 (0)

Komentarze

Dodaj komentarz

CAPTCHA

To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
2 + 16 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
S