Bilety i atrakcje

-

A quick guide to Krakow tours

Dlaczego Kraków jest taki wyjątkowy? Bo zawiera w sobie wszystko, czego turyści z całego świata szukają: unikatowe zabytki, przepiękna architektura i sztuka oraz niepowtarzalny klimat. Kraków jest miejscem gdzie nie można się nudzić i każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla Książąt i Księżniczek

W tych murach polscy królowie podejmowali decyzje o losach naszego kraju. A poza tym Zamek Królewski na Wawelu, jest to przepiękny budynek, którego imponujące wnętrza warto zobaczyć na własne oczy. To miejsce, które jest przepełnione historią, tradycją i pięknem.  

Piękna i Tajemnicza...

Najcenniejszy obraz w Polsce. Widziałeś go na żywo? Jeśli nie - nie czekaj! Tajemnicza Dama kryje wiele sekretów… Arcydzieło autorstwa Leonarda da Vinci znajduje się w Muzeum Narodowym w Krakowie.

Klimat jedyny w swoim rodzaju

Kościół Mariacki zdobiący swoją majestatyczną bryłą plac Rynku Głównego kryje w sobie dzieła sztuki znane na całym świecie. Czy wiesz, że Ołtarz Wita Stwosza jest zaliczany do arcydzieł gotyckiego rzeźbiarstwa?

A na przeciwko - Sukiennice. Kiedy tylko bazar, a dzisiaj symbol Krakowa i miejsce, w którym znajduje się najcenniejsza kolekcja malarstwa XIX-wiecznego. A z tarasu rozpościera się najpiękniejszy widok na Rynek.

Coś dla każdego

Najwyższy czas, aby przestać myśleć o muzeach jako nudnych, zakurzonych budynkach. Muzeum Lotnictwa i Muzeum Inżynierii Miejskiej to obowiązkowe punkty programu dla miłośników techniki i wszelkich pojazdów.

Pakiety biletów pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze (oba czynniki są kluczowe podczas takiego wyjazdu, prawda?). W pakietach możemy zaproponować Ci Fabrykę Schindlera oraz Podziemia Rynku.

Dzisiaj z pewnością możemy powiedzieć, że krakowskie muzea to miejsca interesujące, interaktywne i nowoczesne.