Chodźże, dołącz do Nas

O Nas
Czyli z kim i gdzie będziesz pracować

W Discover Cracow tworzymy wyjątkową atmosferę pracy. To z kim będziemy ją budować, ma dla nas ogromne znaczenie. Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem
- inaczej sobie tego nie wyobrażamy.

Swoją przygodę w firmie zacząłem na stanowisku kierowcy - dzięki temu od podszewki poznałem organizację pracy naszego największego działu. Następnie już jako specjalista w Zespole Logistyki, organizowałem pracę firmowej floty. Teraz, po 1,5 roku pracy w DC pełnię funkcję managera całego działu. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, zdecydowanie nie ma mowy o nudzie!
Michał Chmaj
Manager Działu Logistyki i Komunikacji
Michał Chmaj
Manager Działu Logistyki i Komunikacji
Kochamy Kraków i jesteśmy z niego dumni - z jego historii, tradycji i dziedzictwa. Chcemy pokazać turystom niepowtarzalność naszego miasta tworząc łatwe i przyjemne narzędzia do rezerwacji i zakupu naszych usług. Jeśli jesteś pasjonatem turystyki - dołącz do nas. Praca choć wymagająca, daje ogrom satysfakcji każdego dnia!
Rafał Moryto
Prezes Zarządu
Prezes Zarządu
Prezes Zarządu
W pracy w DC najbardziej cenię to, że mogę robić tutaj to, co lubię. Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że firma odnajduje w ludziach ich talenty i pomaga je rozwijać. Dlatego polecam pracę u nas wszystkim, którzy chcą robić rzeczy niesamowite i zarazem rewolucjonizujące branżę turystyki lokalnej.
Grażyna Pogan
Manager Działu Obsługi Serwisów
Grażyna Pogan
Manager Działu Obsługi Serwisów
Cieszę się, że moja praca ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie firmy. Od razu widać jej efekty, co zdecydowanie motywuje do działania. W DC urzekli mnie ludzie - otwarci, bezpośredni i pomocni.
Dominika Pietrzyk
Specjalista ds. HR
Dominika Pietrzyk
Specjalista ds. HR
W życiu potrzebuję zmian i dynamiki. Stagnacja mnie nudzi, a w DC na pewno nie można narzekać na brak wyzwań. To chyba główny powód, dla którego jestem tu już od kilku lat.
Przemek Orlikowski
Specjalista ds. Marketingu
Przemek Orlikowski
Specjalista ds. Marketingu

Proces rekrutacji
Razem damy radę

Poszczególne etapy rekrutacji zaplanowaliśmy tak, abyś mógł poznać nasz zespół i atmosferę pracy w praktyce.

  • Wyslij CV

  • ...
  • Rozmowa telefoniczna

  • ...
  • Spotkanie w biurze

  • ...
  • Dzień próbny

  • ...
  • Referencje

Co oferujemy
Praca pracą, ale..

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie - dbamy nie tylko o Twoje zdrowie - z nami możesz także poszerzać turystyczne pasje oraz cieszyć się urokami pracy w centrum naszego pięknego miasta

Biuro w centrum Krakowa
Karta Multi Sport
Prywatna opieka medyczna
Wyjścia integracyjne
i wyjazdy szkoleniowe
Indeks Atrakcji Turystycznych
- zwiedzasz Kraków wzdłuż i wszerz
Elastyczne godziny pracy

Ścieżka kariery
To u nas normalne

Sukces firmy opieramy na zgranym zespole, który konsekwentnie podąża do wspólnego celu. Ważne są dla nas przede wszystkim kompetencje miękkie oraz nastawienie - zaangażowanie i pracowitość, otwartość na wyzwania oraz uczciwość. Cenimy ludzi z pasją i pomysłem na swoją karierę, którą chętnie wesprzemy.

Specjalista
Samodzielnie realizujesz zadania znając nasze standardy i kulturę. Nabierasz doświadczenia i wdrażasz je w codziennej pracy, nieustannie rozwijasz swoje kompetencje.
Starszy Specjalista
Umiejętnie identyfikujesz trudne sytuacje i ich przyczyny, planujesz i realizujesz kroki do ich rozwiązania. Wyciągasz wnioski i dzielisz się wiedzą.
Ekspert
Posiadasz największą wiedzę specjalistyczną w zespole. To do Ciebie młodsi stażem koledzy zgłaszają się po wsparcie. Pomagasz w szkoleniu nowych osób.
Lider
Tu po raz pierwszy możesz zetknąć się z zarządzaniem zespołem. Wspomagasz managera w codziennej realizacji planów i strategii, motywujesz zespół do osiągania założonych celów.
Manager
Zarządzasz zespołem i jego wynikami. Dbasz o realizację planów, ale i o rozwój swoich współpracowników. Jesteś odpowiedzialny za efektywność i wyniki Waszej pracy.

Zespoły
Każdy z nich ma swojego ducha

Główną odpowiedzialnością członków tego działu jest promocja i sprzedaż naszych usług. Co roku dokładamy największych starań, aby nasze usługi były innowacyjne, dopasowane do aktualnych potrzeb współczesnego turysty, a także dostępne w różnych kanałach sprzedaży, min. w naszych autorskich Punktach Obsługi Turysty, w hotelowych recepcjach, na portalach internetowych największych zagranicznych touroperatorów czy naszej własnej stronie firmowej.