Konsultant Helpdesk

Discover Cracow - 9 lat temu zrealizowaliśmy pierwszą wycieczkę. Należymy do liderów lokalnego rynku turystycznego w Krakowie. Organizujemy czas gościom przybywającym do Krakowa i kochamy to co robimy, dlatego zależy nam, aby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością.

Cel stanowiska: Będziesz odpowiedzialny za sprawny kontakt telefoniczny i mailowy z turystami z całego świata - udzielanie wyczerpujących informacji na temat organizowanych przez nas wycieczek. Do Twoich zadań należeć będzie także wprowadzanie rezerwacji do wewnętrznego systemu oraz bieżąca współpraca z innymi działami w firmie zapewniającymi sprawną obsługę wyjazdów na nasze usługi.

Obowiązki

  • Bieżący kontakt telefoniczny z zagranicznymi turystami
  • Systematyczne sprawdzanie i odpowiadanie na wiadomości e-mail
  • Wprowadzanie rezerwacji na usługi turystyczne do wewnętrznego systemu

Wymagania

  • Świetnie porozumiewasz się w języku angielskim
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w pełnym wymiarze godzin także w weekendy

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 17,85 zł netto/h
  • Możliwość praktycznego ćwiczenia języka angielskiego w rozmowie z turystami z całego świata (kontakt telefoniczny oraz mailowy)
  • Uczestnictwo w wycieczkach lokalnych jako element wdrożenia do pracy i poznania naszych produktów
  • Realne perspektywy awansu w strukturach firmy i rozwoju na stanowisku

Zgłoś swoją kandydaturę

Pliki muszą mieć mniej niż 5 MB.
Dozwolone typy plików: txt rtf pdf doc docx odt.

CAPTCHA

To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
2 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Informujemy, ze Administratorem danych osobowych jest Discover Cracow Wordine Sp. z.o.o Sp.K z siedzibą w ul. Piłsudskiego 6/9, 31-109 Kraków. Dane zbierane są dla potrzebrekrutacji - zatrudnienia/ współpracy na podstawie umowy cywilno prawnej. Podstawą przetwarzania danych jest art. 22 (1) par. 1 Kodeksu pracy/Kodeks cywilny. Podanie danych jest dobrowolne,w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawienia lub usunięcia. Żądanie usunięcia lub cofnięcie zgody na przetwarzanie Twoich danych oznacza rezygnację z dalszegoudziału w procesach rekrutacji i zatrudnienia. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko, jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcyod dnia otrzymania CV lub - w przypadku Twojej zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacyjnych Spółki - nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych zostaną one usunięte przez Administratora niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.